Kontakt

PHU “IMPROMEX” Lech Augustyński
ul. Piaskowa 9
89-606 Chojnice, Charzykowy

tel. 604 990 375


Naprawa Szyb Samochodowych - jak dojechać?

Technologia

Realizujemy naprawy szyb samochodowych w oparciu o technologię i materiały amerykańskiej firmy Glass Technology. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1984 roku, Glass Technology postawiła na innowacyjność i w niedługim czasie osiągnęła pozycję lidera branży. Już w pierwszym roku działalności GT wprowadziła do sprzedaży maszynowy system naprawy szyb wyposażony w mechaniczna pompę zdolną w cyklu podciśnienia do skutecznego usunięcia powietrza z uszkodzenia. Dziś systemy Maxim i Eliminator wyznaczają standardy maszynowych urządzeń do naprawy szyb.

W roku 1986 Glass Technology jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję mostków rozpierających do naprawy długich pęknięć. Następnie w 1994r. udostępniła rewolucyjne urządzenie łączące zalety sytemu Maxim sterowanego jednocześnie za pomocą komputera przemysłowego OMRON. System ten pod nazwą Eliminator jest do dziś jedynym systemem sterowanym przez mikroprocesor.

W 2004 roku Glass Technology przedstawiła iniektor P.R.I.S.M (Pre Resin Injection Suspension Method), który pozwala na pełne odizolowanie żywicy w cyklu podciśnienia i wprowadzenia jej w miejsce naprawy dopiero w cyklu nadciśnienia. Podnosi to fundamentalnie skuteczność i pozwala wykonać naprawy niemożliwe do wykonania przy pomocy klasycznego sprzętu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Glass Technology.